+48 22 100 10 00

Aktualności

31 Maj 2017

Bezpieczeństwo i chmura w SQL Server 2016

 

obraz1

Czy wiesz, że:

• Microsoft SQL Server od sześciu lat pozostaje najmniej podatną na ataki bazą danych.

• Kilka funkcji SQL Server 2016 pomaga chronić dane w spoczynku i w pamięci (Always Encrypted), szyfrować wszystkie dane użytkowników z niewielkim spadkiem wydajności (Transparent Data Encryption), zapobiegać atakom poprzez obsługę protokołu Transport Layer Security 1.2, a także budować aplikacje, które ograniczają dostęp i chronią dane przed konkretnymi użytkownikami z wykorzystaniem dynamicznego maskowania danych (Dynamic Data Masking, DDM) oraz zabezpieczeń na poziomie wiersza (Row Level Security, RLS).

• Każda aplikacja SQL Server 2016 może działać w chmurze prywatnej, chmurze hostowanej oraz w chmurze publicznej Microsoft Azure.

• Nowa technologia Stretch Database pozwala Klientom dynamicznie, transparentnie i bezpiecznie „rozciągnąć” dane transakcyjne na chmurę Azure, tworząc niemal nieograniczoną bazę danych o doskonałym stosunku ceny do wydajności.

O wiele więcej szczegółów poznają i praktycznie przećwiczą uczestnicy 24-godzinnych warsztatów „Aktualizacja umiejętności do SQL Server 2016”, prowadzonych przez Tomasza Gniadka, doświadczonego i certyfikowanego trenera Microsoft.

Termin i miejsce warsztatów: 26-28 czerwca 2017, Warszawa

Szczegółowy program warsztatów i formularz zgłoszeniowy:

http://biztech.pl/course/aktualizacja-umiejetnosci-do-sql-server-2016/

Wypowiedź Uczestnika warsztatów:

„Uczestnictwo w warsztatach pozwoliło mi w krótkim czasie poznać wszystkie najważniejsze nowe funkcjonalności platformy SQL Server 2016 z ukierunkowaniem na tematy administracyjne.

Program zajęć był dobrze przedstawiony i zawierał dużą liczbę ćwiczeń praktycznych, jak również zalecenia dotyczące rzeczywistych sytuacji i najlepszych praktyk w konfiguracji baz danych.

Każdy uczestnik warsztatów mógł praktycznie poznać SQL Server 2016 w wirtualnym środowisku Hyper-V. Prowadzący ma duże doświadczenie i szeroką wiedzę na temat administrowania bazami danych. Chętnie odpowiadał na zadawane pytania, wykazywał duże zaangażowanie i bardzo elastyczne (w pozytywnym znaczeniu) podejście do omawianych zagadnień, jak również skupiał się na tematach bardziej przydatnych w mojej pracy.

Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwolą mi na efektywniejsze wykorzystanie nowej platformy baz danych w pracy”.

Krzysztof Cholewinski
PwC Polska Sp. z o.o.
Enterprise Architecture Assistant Manager

Znajdź nas:
FB: https://www.facebook.com/biztechedukacja/?hc_ref=SEARCH
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/biztech-konsulting-sa?trk=top_nav_home