Cena2400 pln (netto)
ZamówZarezerwuj

Opis: Oracle JDeveloper to rozbudowane środowisko 4GL, służące do pisania oraz uruchamiania i testowania bardzo wielu typów aplikacji opartych o Java EE. Na przykład: aplikacje BPMNowe, desktopowe, webowe, HTMLowe, WebSerwisy i wiele innych. JDeveloper wspiera również notację analizy opartej o UML. Ponadto ma bardzo dobre narzędzia do zarządzanie połączeniami z bazami danych oraz umożliwia dostęp do tych baz za pomocą SQLa. Dochodzi do tego dużo kreatorów i szablonów aplikacji ułatwiających i przyspieszających pracę. W pełni wspiera wstrzykiwania kodu. Zaawansowany wbudowany edytor umożliwia szybkie pisanie czytelnego i udokumentowanego kodu.
Oracle SQL Developer jest doskonałym graficznym narzędziem do zarządzania i projektowania bazach danych Oracle oraz IBM DB2 LUW, MySQL, Microsoft SQL Server, Microsoft Access, Sybase Adaptive Server i Teradata. Za pomocą SQL Developera można również zarządzać backupem Oracle przy pomocy RMAN oraz wykonywać migracje nie Oraclowych baz danych do Oracle. Ponadto SQL Developer umożliwia zaawansowaną analizę danych oraz zapis wyników w postaci plików PDF.

Oracle SQL Developer składa się z modułów:
– Connections Navigator and SQL Worksheet
– DBA Navigator
– Query Builder
– SQL Tuning Advisor
– Migration Projects
– Data Modeler

Zaletą JDevelopera jest to, że od kilka lat jest darmowy. Kiedyś tak nie było i JDeveloper kosztował około 1 000 USD. Darmowy jest również SQL Developer.

Czas: 32 godziny.

Wymagania wstępne: Bardzo dobra znajomość środowiska graficznego Microsoft Windows. Podstawowa znajomość SQL, Java oraz zasad programowania.

Dla kogo: Warsztaty skierowane są do programistów i projektantów tworzących różnorodne aplikacje w Java EE.

Wiedza pozyskana w trakcie warsztatów:
– Umiejętność tworzenia aplikacji w środowisku Oracle JDeveloper.
– Umiejętność zarządzania bazami danych za pomocą SQL Developera.

teacher-pointing-blackboardSylwetki trenerów

contact-formFormularz zgłoszeniowy online             Formularz zgłoszeniowy do pobrania

pdf-file-format-symbolZakres tematyczny pdf                                                     

W przypadku zainteresowania warsztatami, prosimy o kontakt: szkolenia[at]biztech.pl