+48 22 100 10 00

Bezpłatne Seminarium pt. „Oracle – architektura kontenerowa, chmura, technologia i licencjonowanie”

Wyjaśnienie
Informujemy, że udzielenie poniższej zgody – tj. na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia w dniu 19 marca 2019 r. seminarium pt. „Oracle – architektura kontenerowa, chmura, technologia i licencjonowanie” – jest niezbędne do tego, aby wziąć udział w tym seminarium.

Zgoda na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia seminarium pt. „Oracle – architektura kontenerowa, chmura, technologia i licencjonowanie”
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BizTech Konsulting Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (ul. Wolność 3A, 01-018 Warszawa) danych osobowych podanych w zgłoszeniu do udziału w seminarium pt. „Oracle – architektura kontenerowa, chmura, technologia i licencjonowanie” (wszystkie dane podane w formularzu zgłoszenia) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu udziału w tym seminarium. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat. Po tym czasie zostaną usunięte przez BizTech Konsulting SA.
Zgadzam się

Informacja o przetwarzaniu danych oraz o prawach związanych z przetwarzaniem danych
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BizTech Konsulting SA. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści Pani/Pana danych osobowych oraz prawo ich poprawiania.
Może Pani/Pan wycofać zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, jednakże nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanego przed wycofaniem zgody. Zgodę można wycofać poprzez złożenie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres email: iod_forum@biztech.pl lub na adres pocztowy: BizTech Konsulting SA, ul. Wolność 3A, 01-018 Warszawa.