BizTech jest autoryzowanym partnerem Acunetix.

Acunetix to najszybszy skaner bezpieczeństwa stron, aplikacji internetowych i serwisów pozwalający na dokonanie audytu strony i wskazanie luk w zabezpieczeniach.

Dwa rodzaje skanerów:

Acunetix Network Security Scanner – skaner umożliwiający przeprowadzenie kompleksowego audytu bezpieczeństwa sieci organizacji.

Acunetix Web Vulnerability Scanner – skaner pozwalający sprawdzać dowolną stronę i aplikację webową pod kątem występowania podatności i możliwości przeprowadzania specjalizowanych ataków.

Najważniejsze cechy Acunetix

Skanowanie

Automatyczne tworzenie listy wszystkich stron internetowych, aplikacji oraz interfejsów API, zapewniając pełne skanowanie
i eliminując potencjalne luki, które mogą być wykorzystane w atakach.

Bezpieczeństwo

Szczegółowe raporty oraz wbudowany system zarządzania podatnościami pozwalają na tworzenie bezpiecznych aplikacji.

Integracja

Doskonale zintegrowana współpraca z narzędziami, takimi jak: JIRA, GitHub, TFS, GitLab, Azure DevOps, Slack, Jenkins, TeamCity, Bamboo, Bitbucket i FogBugz.

Automatyzacja

Doskonale sprawdza się zarówno dla specjalistów ds. bezpieczeństwa, jak i dla programistów aplikacji, umożliwiając ciągłe monitorowanie bezpieczeństwa.

Chociaż skaner bezpieczeństwa aplikacji internetowych stanowi samodzielne narzędzie, jego skuteczność wymaga integracji z innymi oprogramowaniami i narzędziami używanymi przez specjalistów i programistów ds. bezpieczeństwa.

Lista różnego rodzaju oprogramowania i systemów, które można zintegrować z Acunetix 360: https://www.acunetix.com/support/docs/a360/integrations/what-systems-does-acunetix-360-integrate-with/

Porównanie różnych licencji Acunetixhttps://www.acunetix.com/ordering/

UWAGA! Nowa licencja

Teraz jest dostępna licencja – zarówno  w wersji sieciowej, jak i chmurowej – o nazwie Flexible bez limitu liczby targetów podczas skanowania. Licencję tę mogą nabyć zarówno klienci, posiadający już rozwiązanie Acunetix, jak i nowi nabywcy Acunetix.

KONTAKT

Andrzej Snopek
Specjalista ds. Sprzedaży IT
tel. +48 22 100 10 92
 
Leszek Ryciuk
Key Account Manager
tel. +48 22 100 10 91
 
 

Przemysław Blatkiewicz
Menadżer Produktu – Bezpieczeństwo Informacji
tel. +48 22 100 10 60
e-mail: przemyslaw.blatkiewicz[at]biztech.pl