+48 22 100 10 00

Aktualności

15 Sty 2020

Acunetix w chmurze

Od grudnia 2019 roku Acunetix wzbogacił swoją ofertę o rozwiązanie dedykowane w chmurze pod nazwą Acunetix 360.

Czym jest Acunetix 360?
Acunetix 360 to zautomatyzowany, w pełni konfigurowalny, skaner bezpieczeństwa aplikacji internetowych, który umożliwia skanowanie stron internetowych, aplikacji internetowych i serwisów w celu zidentyfikowania wad w bezpieczeństwie. Acunetix 360 skanuje wszystkie rodzaje aplikacji niezależnie od platformy lub języka, w którym są napisane.

Acunetix 360 to najszybszy skaner bezpieczeństwa aplikacji internetowych, który automatycznie skanuje aplikację internetową, identyfikuje i zgłasza wszelkie luki w zabezpieczeniu z minimalną liczbą fałszywych trafień.
Technologia skanowania Acunetix 360 została stworzona, by pomóc w prostym zabezpieczeniu aplikacji bez zbędnego zamieszania, dzięki czemu można skupić się na naprawie zgłoszonych luk.

Acunetix to firma, która została założona z myślą o bezpieczeństwie aplikacji internetowych.
Jest pionierem w skanowaniu aplikacji internetowych, zaawansowanej analizie stron oraz wykrywaniu luk w zabezpieczeniach dzięki innowacyjnej technologii.
To zaawansowana aplikacja, pozwalająca sprawdzać dowolną stronę i aplikację webową pod kątem występowania podatności i możliwości przeprowadzania specjalizowanych ataków.

Więcej informacji