+48 22 100 10 00

Audyt i Konsulting

Audyt bezpieczeństwa realizowany przez BizTech jest procesem, którego zadaniem jest określenie aktualnego stanu zabezpieczeń w wybranym obszarze funkcjonowania organizacji, zgodnie z określoną polityką bezpieczeństwa lub zgodnie z obowiązującym stanem wiedzy w danym zakresie.

Oferta BizTech Konsulting obejmuje:

Wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z normą PN-ISO/IEC 27001.

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI

Celem audytu jest sprawdzenie funkcjonowania i aktualności Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) lub istniejących środków ochrony informacji, często także potwierdzenie gotowości badanej organizacji do odpowiedniej certyfikacji. Audyt taki, przeprowadzany cyklicznie, jest częścią procesu kontroli jakości w Organizacji.

TESTY PENETRACYJNE

Polegają na symulacji ataku hakera. Audytor symulujący atak nie posiada prawie żadnych informacji na temat celu ataku. Dzięki takiemu testowi BizTech bada realną odporność sieci na włamania. Podczas przeprowadzania testów penetracyjnych, BizTech bada m.in. potencjalną możliwość ominięcia zabezpieczeń poprzez wykorzystanie błędów w założeniach projektowych, konfiguracji lub oprogramowaniu, jak również reakcję systemu w momencie wykrycia prób niepowołanego dostępu.

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA APLIKACJI

Celem audytu jest zapewnienie ciągłości działania biznesu poprzez ocenę poziomu bezpieczeństwa aplikacji za pomocą wykrycia podatności aplikacji na potencjalne ataki. Wykorzystywane procedury i badania dotyczą najbardziej podatnych na ataki warstw składników aplikacji. Ocena poziomu bezpieczeństwa aplikacji jest dokonywana z perspektywy użytkownika, administratora oraz potencjalnego intruza, który próbuje przełamać zastosowane zabezpieczenia.

NARZĘDZIA AUDYTORSKIE

BizTech jest autoryzowanym partnerem Acunetix.

Acunetix_Partners_LowRes_JPG

Acunetix to firma, która została założona z myślą o bezpieczeństwie aplikacji internetowych. Jest pionierem w skanowaniu aplikacji internetowych, zaawansowanej analizie stron oraz wykrywaniu luk w zabezpieczeniach dzięki innowacyjnej technologii. To zaawansowana aplikacja, pozwalająca sprawdzać dowolną stronę i aplikację webową pod kątem występowania podatności i możliwości przeprowadzania specjalizowanych ataków.

Dokonaj audytu swojej strony za pomocą Acunetix Web Vulnerability Scanner

Acunetix w chmurze (Vulnerability Scanner)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Acunetix w grudniu 2019 r. wzbogacił swoją ofertę o rozwiązanie dedykowane w chmurze pod nazwą Acunetix 360.
Acunetix 360 to zautomatyzowany, w pełni konfigurowalny, skaner bezpieczeństwa aplikacji internetowych, który umożliwia skanowanie stron internetowych, aplikacji internetowych i serwisów w celu zidentyfikowania wad w bezpieczeństwie. Acunetix 360 skanuje wszystkie rodzaje aplikacji niezależnie od platformy lub języku, w którym są napisane.

Więcej informacji o Acunetix w chmurze

telephone-1    KONTAKT

Przemysław Blatkiewicz
Menadżer Produktu – Bezpieczeństwo Informacji

tel. +48 22 100 10 60
e-mail: przemyslaw.blatkiewicz[at]biztech.pl

Andrzej Snopek
Specjalista ds. Sprzedaży IT
tel. +48 22 100 10 92
e-mail: andrzej.snopek[at]biztech.pl

Leszek Ryciuk
Key Account Manager
tel. +48 22 100 10 91
e-mail: leszek.ryciuk[at]biztech.pl