+48 22 100 10 00

Durabook – pancerne laptopy i tablety

Zbudowany dla wszystkich środowisk

DURABOOK jest podstawową marką Twinhead International Corporation. W 2000 roku firma wyprodukowała swój pierwszy wytrzymały komputer wojskowy, a następnie wprowadziła markę DURABOOK w 2002 roku. Linia DURABOOK szybko się rozszerzyła, oferując różnorodnym sektorom gospodarki wytrzymałe rozwiązania mobilne.

Urządzenia DURABOOK mają klientów na całym świecie, m.in.: większość oddziałów amerykańskich sił zbrojnych, agencji bezpieczeństwa publicznego, licznych organizacji serwisowych, firmy specjalizujące się w przemyśle naftowym i gazowym, logistyce, służbie zdrowia, zakładach użyteczności publicznej i z branży motoryzacyjnej.

Twinhead International Corporation to powstała w 1984 r. spółka tajwańska, obecnie notowana na giełdzie, która jest głównym dostawcą urządzeń komputerowych i zajmuje się opracowywaniem produktów oraz rozwiązań dla przemysłu komputerowego. Dzięki innowacyjnemu podejściu i ścisłej kontroli jakości w procesie produkcji oraz zespołowi niezwykle uzdolnionych inżynierów jest w stanie sprostać oczekiwaniom klientów, oferując systemy mobilne, rozwiązania taktyczne, urządzenia peryferyjne oraz komputery i wyświetlacze przemysłowe.

Certyfikaty

Dzięki specjalnie opracowanej konstrukcji mechanicznej i rygorystycznemu doborowi komponentów, produkty DURABOOK bezbłędnie dostosowują się do każdego środowiska. Posiadają certyfikaty: MIL-STD-810G, MIL-STD-461F, ANSI 12.12.01 C1D2 oraz stopień ochrony IP, co zapewnia zabezpieczenie przed wstrząsami, upadkami i wibracjami, a także odporność na działanie w szerokim zakresie temperatur, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe. Urządzenia DURABOOK mogą pracować nawet w środowiskach łatwopalnych, czy zagrożonych wybuchem (opary gazów, olejów, benzyny itp.) i są odporne na pyły oraz wilgoć.

Sprzęt specjalnie zaprojektowany dla Twojej branży

Sektor: 
– medyczny – Zobacz case study eng.
– bezpieczeństwa publicznego (wojsko, straż pożarna, policja)
– samochodowy
– transport i logistyka – Zobacz case study eng.
– rządowy
– usługi komunalne i terenowe
– przemysłowy

Produkty

DURABOOK R11 Tablet
Thin and Light with Enterprise-Class Performance

DURABOOK R11L Tablet
Ultra Affordable with Feature-Rich Functionality

DURABOOK U11I Tablet
All-Inclusive for All Purposes

DURABOOK S14I Laptop
One Step Above Semi Rugged

DURABOOK Z14I Laptop
As Strong As It Gets. Boundless Customization.

DURABOOK S15AB Laptop
Thinnest and Lightest in Its Class

 

Nowość! DURABOOK z procesorem Intel® Core™ 10. generacji

DURABOOK wprowadził do oferty pierwszy Rugged Tablet z procesorem Intel® Core™ 10. generacji, który jest zaktualizowaną wersją popularnego tabletu U11I. Zastosowanie tego procesora zapewnia większą moc, niezawodność i funkcjonalność; a wydajność jest większa nawet o 260% w stosunku do poprzedniego modelu.

DURABOOK U11I Tablet
Built for All. All in One.

telephone-1    KONTAKT

Przemysław Blatkiewicz
Menadżer Produktu – Bezpieczeństwo Informacji

tel. 22 100 10 60
e-mail: przemyslaw.blatkiewicz[at]biztech.pl

Andrzej Snopek
Specjalista ds. Sprzedaży IT
tel. 22 100 10 92

e-mail: andrzej.snopek[at]biztech.pl

Leszek Ryciuk
Key Account Manager
tel. 22 100 10 91
e-mail: leszek.ryciuk[at]biztech.pl