+48 22 100 10 00

Egzaminy

Zapraszamy na egzaminy na ul. Mołdawską 9 w Warszawie, 6. piętro.

W naszym centrum oferujemy egzaminy dostawców: Pearson VUE, Kryterion, PSI, Prometric, Scantron Corporation i CERTIPORT.

Jeśli chcesz sprawdzić wiedzę swoją lub współpracowników z zakresu aplikacji Microsoft Office, zachęcamy Cię do skorzystania z naszych DARMOWYCH TESTÓW, które możesz rozwiązać na naszej platformie edukacyjnej RedTrain.

Oferujemy komfortowe warunki zdawania egzaminów: przestronna, cicha, klimatyzowana sala posiadająca 9 stanowisk. Do dyspozycji osób zdających jest szafka typu skrytka, znajdująca się w oddzielnym pomieszczeniu tuż obok sali.

UWAGA: U nas sala egzaminacyjna jest ozonowana.

Ze względu na obowiązujące zasady oraz w trosce o komfort naszych Klientów w dobie pandemii, zapraszamy do Centrum Egzaminacyjnego nie wcześniej niż na 15 min. przed godziną rozpoczęcia egzaminu. Centrum Egzaminacyjne jest czynne w g. 9-16.

Osoby zainteresowane egzaminami zapraszamy do kontaktu: szkolenia[at]biztech.pl, tel. 22 100 10 70.

Pearson VUE pozwala przystępować do międzynarodowych egzaminów certyfikacyjnych firm z branży IT: VMware, Cisco, Oracle, CompTIA, Novell, Microsoft, a także wielu innych.

Więcej

kryterion-authorized-testing-center

BizTech Konsulting SA jako pierwsza w Polsce firma uzyskała autoryzację od amerykańskiej firmy KRYTERION na prowadzenie egzaminów on-line z wykorzystaniem technologii Webassessor.

Więcej

BizTech jest autoryzowanym partnerem PSI, dostarczającego on-line egzaminy prowadzące do uzyskania licencji czy certyfikatów dla przedstawicieli wielu branż.

Więcej

BizTech Konsulting SA jest autoryzowanym partnerem Scantron Corporation – globalnego lidera, dostarczającego egzaminy on-line głównie z zakresu medycyny.

Więcej

Od lutego 2021 r. Centrum Egzaminacyjne BizTech rozpoczęło obsługę zamkniętych/wyłącznych sesji egzaminacyjnych CFA.

Więcej


Certiport to dostawca uznawanych na całym świecie w zakresie certyfikacji  IT. Współpracuje z partnerami z ponad 50 krajów i jest obecny w ponad 10 tys. ośrodków.

Więcej

telephone    KONTAKT

Urszula Krajewska
Wiceprezes Zarządu ds. Edukacji
tel. +48 22 100 10 10
e-mail: urszula.krajewska[at]biztech.pl

Anna Mazurczak
Koordynator Projektów Edukacyjnych
tel. +48 22 100 10 15
e-mail: anna.mazurczak[at]biztech.pl

Anna Królak
Menadżer ds. Projektów Edukacyjnych
tel. +48 22 100 10 13
e-mail: anna.krolak[at]biztech.pl

Recepcja szkoleń
tel. +48 22 100 10 00
tel. +48 22 100 10 70
e-mail: szkolenia[at]biztech.pl