+48 22 100 10 00

Aktualności

3 Mar 2023

28 marca odbędzie się bezpłatne Webinarium pt. „LOGmanager w akcji, czyli po co zarządzanie logami?”

Zapraszamy do spotkania z doświadczonymi ekspertami od cyberzagrożeń, którzy podzielą się wiedzą, jak w nieskomplikowany sposób można rozwiązywać problemy operacyjne IT oraz w obszarze audytów. Będzie można dowiedzieć się, jak zarządzać zdarzeniami, danymi maszynowymi, informacjami bezpieczeństwa oraz logami.

Jeżeli chcesz:
– Przechowywać logi w bezpiecznym i skonsolidowanym miejscu
– Mieć wgląd do wszystkich zdarzeń w sieci komputerowej
– Upraszczać zarządzanie systemami IT
– Zabezpieczać środowisko IT
– Osiągnąć zgodność w procesach IT z wymogami prawa
weź udział w naszym webinarium.

Podczas spotkania odpowiemy, dlaczego warto zarządzać logami i pokażemy jak sprawnie realizować to zadanie. Przedstawimy szereg zastosowań narzędzi do zarządzania logami, które na co dzień upraszczają pracę zespołów cybersecurity i IT.

Webinarium skierowane jest do przedstawicieli działu IT, a w szczególności do specjalistów od cyberbezpieczeństwa.

Agenda:
Przywitanie i wstęp – Przemysław Blatkiewicz, Menadżer Produktu – Bezpieczeństwo Informacji w BizTech Konsulting SA
O zagrożeniach i dlaczego logi są takie ważne – Hubert Ortyl, Business Development Manager Security w S4E
Jak tworzyć architekturę  cyberbezpieczeństwa i co jest kluczowe – Hubert Ortyl
Odpowiedź na pytanie czy potrzebujemy SIEMa, a może LOGmanagement spełnia nasze wymagania? – Maciej Solnicki, Presales Engineer w Sirwisa
Prezentacja LOGmanager – Maciej Solnicki
Sesja Q&A
Sylwetki prelegentów

Przemysław Blatkiewicz
Absolwent Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH. Długoletni pracownik BizTech Konsulting SA, zajmujący się sprzedażą i doradztwem w zakresie rozwiązań cybersecurity. Wcześniej między innymi kierownik projektów w Optimus S.A., Account Manager w Computer Service Support. Posiada szereg certyfikatów pre-salesowych i technicznych z rozwiązań bezpieczeństwa informatycznego.

Hubert Ortyl
Doświadczenie zdobywał pracując po stronie dystrybutora, producenta i integratora w realizacji projektów dla polskich i zagranicznych klientów na stanowiskach Business Development Manager, opiekuna klientów, opiekuna partnerów, czy lidera zespołu Storage. W branży IT od ponad 20 lat; obszarem bezpieczeństwa zajmuje się od 12 lat. Obecnie ponownie związany z dystrybucją, teraz w firmie S4E, gdzie odpowiada za rozwój działu security.

Maciej Solnicki
Inżynier sprzedaży, bezpiecznik i programista. Doświadczenie zdobywał, realizując projekty z zakresu bezpieczeństwa infrastruktury IT w największych polskich instytucjach. Od kilku lat związany z czeską firmą Sirwisa, producentem platformy LOGmanager, gdzie odpowiada za techniczne wsparcie sprzedaży w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, a także za rozwój platformy na systemach Microsoft Windows.

 

Data: 28 marca, 10:00-11:30

Formularz rejestracyjny