Our location

BizTech Konsulting
Mołdawska 9 Warsaw (9th floor)
See on map

BIZTECH PRODUCTS AND SERVICES

COMPETENCE DEVELOPMENT
INFORMATION SECURITY
OUTSOURCING IT
PRODUCTS AND SERVICES FOR BUSINESS

NEWS

WHY BIZTECH?

icons8-team-40
1070+ customers
icons8-home-40
19 years on the market
icons8-facebook-like-40
88,09% satisfied customers
icons8-update-40
28 authorizations
icons8-star-40
ISO 9001:2015
high quality of services
icons8-exam-40
12 000+
exams conducted

RECOMMENDATION

Paweł DłużewskiDyrektor Departamentu Zarządzania IT w LUX MED
Read More
BizTech Konsulting SA od 2009 roku dostarcza Grupie LUX MED usługi outsourcingowe w obszarze prowadzenia Helpdesk/ServiceDesk IT. (…) jest godnym polecenia partnerem dla firm mających duże wymagania w stosunku do dostawców usług outsourcingu…
Tomasz SańczykNaczelnik Wydziału Informatyki w URE
Read More
BizTech Konsulting SA w listopadzie 2016 roku dostarczył i wykonał wdrożenie dla Urzędu Regulacji Energetyki (…) licencji GFI EventManager Premium i LanGuarda. Usługa została wykonana profesjonalnie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i w planowanym terminie.
Piotr SandomierskiManager Infrastruktury Informatycznej w Allianz Polska Services
Read More
Firma BizTech Konsulting SA od 2015 roku świadczy Grupie Allianz usługi outsourcingu w obszarze wsparcia procesów IT. (…) Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.
Konrad KowalskiSenior IT Specialist w EmiTel sp. z o.o.
Read More
Nasza kilkuletnia współpraca z firmą BizTech jest potwierdzeniem zadowolenia z jej usług. Dlatego też możemy rekomendować BizTech Konsulting jako solidnego i profesjonalnego wykonawcę.
prof. dr hab. Michał TrockiKierownik Katedry Zarządzania projektami SGH
Read More
Pracownicy Katedry Zarządzania Projektami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie pragną podziękować firmie BizTech Konsulting S.A. za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia z zakresu obsługi programu IBM SPSS Statistics…
Emilia JędrejWicedyrektor ds. Funduszy Europejskich w WUP w Warszawie
Read More
Szkolenia przeprowadzone zostały w sposób rzetelny, reprezentujący wysoki poziom przygotowania merytorycznego, a zagadnienia poruszane podczas szkoleń w pełni wpisały się w oczekiwania uczestników.
mł. insp. Maria RutkaDyrektor Izby Celnej w Warszawie
Read More
Bazując na naszych doświadczeniach, polecamy firmę BizTech jako solidnego i profesjonalnego wykonawcę projektów szkoleniowych.
Zygmunt CalNaczelnik Wydziału Informatyki Urzędu Lotnictwa Cywilnego
Read More
Firma BizTech dostarczyła, uruchomiła oraz skonfigurowała urządzenie Symantec Backup Exec 3600 Appliance[…] Dostawa oraz powyższe usługi zostały zrealizowane terminowo i w pełnej zgodności z wymaganiami.
Katarzyna KosińskaDyrektor Biura ZZL Ministerstwa Skarbu Państwa
Read More
Firma BizTech Konsulting S.A. w lipcu 2014 r. przeprowadziła projekt szkoleniowy z zakresu obsługi MS Excel 2013 i MS Power Point 2013. Szkolenia zostały zorganizowane w sposób profesjonalny i były prowadzone na wysokim poziomie merytorycznym oraz dydaktycznym.
Robert MajchrowskiLINETECH
Read More
LINETECH Sp. z o.o S.K.A zaświadcza, że firma BizTech Konsulting SA z siedzibą w Warszawie dostarczyła i zainstalowała sprzęt serwerowy firmy Dell. Dostawa została wykonana w terminie i zgodnie z wymaganiami.
Michał StadryniakDyrektor Departamentu Systemów Informatycznych Provident
Read More
BizTech Konsulting SA zrealizował dla naszej firmy usługę migracji Symantec Endpoint Protection […]Prace zostały wykonane bez zastrzeżeń, w sposób profesjonalny i zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.
Previous
Next

OUR CLIENTS