BizTech jest autoryzowanym partnerem PSI, dostarczającego on-line egzaminy prowadzące do uzyskania licencji czy certyfikatów dla przedstawicieli m.in. branż: IT, finanse, ubezpieczenia, nieruchomości, budownictwo oraz działających w sektorze publicznym.

W trosce o komfort naszych Klientów, zapraszamy do Centrum Egzaminacyjnego nie wcześniej niż na 30 min. przed godziną rozpoczęcia egzaminu. Centrum Egzaminacyjne jest czynne: poniedziałek-środa 9:00-18:00, czwartek-piątek 9:00-16:00.

Zasady zgłoszenia, przystąpienia i przebiegu egzaminu

Na egzamin należy zapisać się samodzielnie:

– poprzez stronę PSI https://skillsforenglish.com/

Zapisy na egzaminy realizowane są poprzez aplikację w czasie rzeczywistym, co oznacza, że obowiązuje pierwszeństwo zgłoszenia. Dzięki aplikacji otrzymujemy informację o dostępnych terminach egzaminów i/lub najbliższych wolnych terminach.

Przystąpienie do egzaminu – procedury

1. Przybycie na egzamin
Wymagana jest obecność na 15 min. przed wyznaczoną godziną egzaminu.

2. Dokumenty potwierdzające tożsamość
Procedura udostępniania egzaminu wymaga przedstawienia aktualnego dokumentu potwierdzającego tożsamość, zawierającego aktualne zdjęcie i podpis właściciela, wydanego przez organ administracji publicznej, np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy lub książeczka wojskowa.

Uwaga: Powyższe informacje są orientacyjne. Dokładne informacje na temat wymaganych dokumentów, kandydat otrzymuje po zapisie na egzamin.

3. Pozostawienie rzeczy osobistych
Rzeczy osobiste, tj. okrycie wierzchnie, torby, sprzęt, notesy pozostawiamy w zamykanej szafce, wskazanej przez administratora egzaminu.

4. Akceptowane materiały i pomoce naukowe:
– kalkulator lub słownik – jeśli dostawca egzaminu zezwala na ich posiadanie;

5. W trakcie egzaminu nie wolno:
– komunikować się z inną osobą zdającą, udzielać jej wsparcia w jakichkolwiek kwestiach. Jedyną osobą, z którą można rozmawiać, jest administrator;
– przeszkadzać innym Uczestnikom egzaminów np.: głośno zachowywać się, wiercić się, chodzić po pomieszczeniu, otwierać okna;
– korzystać z materiałów pomocniczych za wyjątkiem dozwolonych przez dostawcę egzaminu np. słownik polsko-angielski, kalkulator, skrypt będący częścią materiałów egzaminacyjnych;
– zdawać egzaminu za kogoś innego;
– zabierać ze sobą kartek-notatników wręczanych przez administratora;

UWAGA: próba opuszczenia aplikacji lub uruchomienia innej za pomocą klawiszy np. CTRL Key, ALT Key, Backspace Key or Escape Key spowoduje zatrzymanie sesji i wylogowanie Użytkownika. 

6. Należy powiadomić Administratora w przypadku:
– wszelkich problemów technicznych;
– potrzeby opuszczenia pokoju egzaminacyjnego;
– niewłaściwego zachowania innych Uczestników egzaminów;
– braku komfortu, gdy jest zbyt głośno (do Państwa dyspozycji są zatyczki do uszu) lub stanowisko jest niewłaściwie oświetlone.

Wynik egzaminu

Wyniki egzaminów, w zależności od dostawcy, są widoczne natychmiast po egzaminie lub informacja na ich temat wysyłana jest mailem bezpośrednio do Uczestnika egzaminu.

KONTAKT

Maja Lizak
Dział Edukacji – Realizacja

tel. +48 22 100 10 01
e-mail: maja.lizak[at]biztech.pl

Tomasz Januszczak
Dział Edukacji – Realizacja
tel. +48 22 100 10 13
e-mail: tomasz.januszczak[at]biztech.pl