Absolwent Instytutu Informatyki na Wydziale Elektroniki i Technologii Informatycznych Politechniki Warszawskiej oraz Podyplomowych Studiów Menadżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Od początku kariery zawodowej związany z branżą IT. Pracę rozpoczął w Impexmetal i Minex jako projektant i kierownik w zespołach piszących oprogramowanie. W CEI Minex był kierownikiem Ośrodka Informatyki. W latach 1991-1995 był Prezesem Zarządu Multitrade SA, firmy tworzącej i wdrażającej w bankach oprogramowanie dedykowane do zarządzania ich oddziałami, będącej również integratorem i największą firmą szkoleniową w Polsce, wielokrotnie nagradzaną w kraju i za granicą – m.in. w 1994 r. spółka zdobyła nagrodę dla najlepszego Ośrodka Szkoleniowego SCO Unix na świecie.

Od września 1995 r. do grudnia 2002 r. Prezes Zarządu Centrum Edukacyjnego EduSoft Sp. z o.o., firmy świadczącej usługi szkoleniowe i pomocy technicznej. CE EduSoft w 2000 r. uznane zostało przez Microsoft za lidera szkoleń na rynku centralnej oraz wschodniej Europy i zajmowało miejsca w ścisłej czołówce firm szkoleniowych wg raportów Teleinfo 500 i Computerworld TOP 200. W okresie luty 2003 r. – luty 2004 r. Wiceprezes Zarządu Altkom Akademia SA, lidera szkoleń informatycznych i integratora zaawansowanych usług oraz dostawcy aplikacji na zamówienie.

Od maja 2004 r. Prezes Zarządu BizTech Konsulting SA, firmy prowadzącej projekty wdrożeniowe i usługi konsultingowe w zakresie zarówno narzędzi systemowych, jak i aplikacji.

Osiągnięcia: Nagroda Info-Star 2003 w kategorii Propagowanie Informatyki. Nominowany do nagrody Info-Star 2001 oraz Info-Star 2002 w tej kategorii. Nagroda tygodnika WPROST (2004) za wkład w szerzenie wiedzy teleinformatycznej i cykliczną organizację Forum Teleinformatyki. W 2018 r. uhonorowany przez Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych Polsce – zamieszczony na „Liście 100”, składającej się ze 100 osób, które w sposób szczególny, swoją aktywnością przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce. Medal 70-lecia polskiej informatyki (2018), wręczony szczególnie zasłużonym dla rozwoju polskiej informatyki. Wieloletni członek Rady, Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Nominowany do nagrody XX-lecia PIIT.

Hobby: korespondencja wojskowa 1795-1939, kulinaria.