BizTech Konsulting SA jako Autoryzowane Centrum Testowe PSI przeprowadza w ramach Skills for English egzaminy: Global i SELT (Secure English Language Test).

Global to grupa testów, które pokazują poziom znajomości języka angielskiego, od CEFR A1 do C2. Wyniki te można wykorzystać do nauki międzynarodowej, pracy lub rozwoju kariery, która nie wymaga wizy brytyjskiej.

SELT jest zatwierdzonym przez UK Visas & Immigration (UKVI) testem dla aplikacji wizowych i imigracyjnych.
Stanowi dowód wymaganej biegłości w języku angielskim, niezbędnej do życia, pracy lub studiowania w Wielkiej Brytanii. Większość brytyjskich uczelni akceptuje SELT.
Egzaminy SELT są autoryzowane przez Home Office i potwierdzają znajomość języka angielskiego na konkretnym poziome A1-A2-B1-B2-C1-C2.
Testy są akceptowane przez brytyjskie służby imigracyjne na potrzeby wniosku o wizę (pobytową, do pracy, studencką). Można je zdawać poza Wielką Brytanią w ponad 125 krajach na całym świecie.

Testy Skills for English są proste, szybkie i przystępne cenowo. Zostały zaprojektowane tak, aby proces organizowania testów i osiągania celu, jakim jest testowanie języka angielskiego, był jak najbardziej intuicyjny i prosty.

Rezerwacji egzaminu można dokonać online, a następnie przystępuje się stacjonarnie w naszym Centrum Egzaminacyjnym do testu, który jest wypełniany na komputerze.

Więcej informacji: szkolenia@biztech.pl