+48 22 100 10 00

Forum Teleinformatyki

BizTech jest organizatorem Forum Teleinformatyki, jednej z najstarszych imprez w branży IT, która na stałe wpisała się w kalendarz konferencji. Cieszy się ona nieustannym zainteresowaniem szerokiej grupy odbiorców, co świadczy o jej ponadczasowości i atrakcyjności.

Forum to największe i prestiżowe tego rodzaju wydarzenie poruszające najtrudniejsze, najbardziej ważkie i aktualne zagadnienia związane z praktycznymi zastosowaniami informatyki w administracji i gospodarce naszego kraju.

 

Od lat Forum ściśle współpracuje i otrzymuje Patronaty Honorowe m.in. od Ministerstwa Cyfryzacji, Narodowego Banku Polskiego, Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, Prezesa Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Głównym adresatem Forum są przedstawiciele (kadra zarządzająca i informatyczna) administracji rządowej i samorządowej, firm z różnych branż, organizacji oraz środowisk naukowych.
Właściwy dobór tematu, ustalanego przez Radę Programową Forum, sprawia iż frekwencja wśród uczestników ze strony odbiorców usług stale rośnie. W XXVI Forum Teleinformatyki uczestniczyło ok. 370 osób.

XXVI Forum Teleinformatyki
„System informacyjny państwa wobec globalnej transformacji cyfrowej”
odbyło się w dniach 24-25 września 2020 roku, w formule online.

Patronat Honorowy Forum:

Ministerstwo Cyfryzacji
Narodowy Bank Polski
Rektor Uniwersytetu Warszawskiego
Prezes Polskiego Towarzystwa Informatycznego
NASK

Więcej informacji o konferencji: www.forumti.pl

    KONTAKT

Kinga Rokoszewska
Dyrektor Marketingu

tel. 22 100 10 50
e-mail: kinga.rokoszewska[at]biztech.pl

Barbara Kurek
Specjalista ds. Promocji i Marketingu

tel. 22 100 10 75
e-mail: barbara.kurek[at]biztech.pl