+48 22 100 10 00

Forum Teleinformatyki

BizTech jest organizatorem Forum Teleinformatyki, jednej z najstarszych imprez w branży IT, która na stałe wpisała się w kalendarz konferencji. Cieszy się ona nieustannym zainteresowaniem szerokiej grupy odbiorców, co świadczy o jej ponadczasowości i atrakcyjności.

Forum to największe i prestiżowe tego rodzaju wydarzenie poruszające najtrudniejsze, najbardziej ważkie i aktualne zagadnienia związane z praktycznymi zastosowaniami informatyki w administracji i gospodarce naszego kraju.

 

Od lat Forum ściśle współpracuje i otrzymuje Patronaty Honorowe m.in. od Ministerstwa Cyfryzacji, Narodowego Banku Polskiego, Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, Prezesa Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Głównym adresatem Forum są przedstawiciele (kadra zarządzająca i informatyczna) administracji rządowej i samorządowej, firm z różnych branż, organizacji oraz środowisk naukowych.
Właściwy dobór tematu, ustalanego przez Radę Programową Forum, sprawia iż frekwencja wśród uczestników ze strony odbiorców usług stale rośnie. Na jubileuszowym, 25. Forum Teleinformatyki gościliśmy ponad 510 osób.

XXVI Forum Teleinformatyki
„System informacyjny państwa wobec globalnej transformacji cyfrowej”
odbędzie się w dniach 24-25 września 2020 roku, w formule online.

Patronat Honorowy Forum:

Ministerstwo Cyfryzacji
prof. dr hab. Marcin Pałys – Rektor Uniwersytetu Warszawskiego
Wiesław Paluszyński – Prezes Polskiego Towarzystwa Informatycznego

Więcej informacji o konferencji: www.forumti.pl

    KONTAKT

Kinga Rokoszewska
Dyrektor Marketingu

tel. 22 100 10 50
e-mail: kinga.rokoszewska[at]biztech.pl

Barbara Kurek
Specjalista ds. Promocji i Marketingu

tel. 22 100 10 75
e-mail: barbara.kurek[at]biztech.pl