+48 22 100 10 00

Forum Teleinformatyki

BizTech jest organizatorem Forum Teleinformatyki, jednej z najstarszych imprez w branży IT, która na stałe wpisała się w kalendarz konferencji. Cieszy się ona nieustannym zainteresowaniem szerokiej grupy odbiorców, co świadczy o jej ponadczasowości i atrakcyjności.

Forum to największe i prestiżowe tego rodzaju wydarzenie poruszające najtrudniejsze, najbardziej ważkie i aktualne zagadnienia związane z praktycznymi zastosowaniami informatyki w administracji i gospodarce naszego kraju.

 

Od lat Forum ściśle współpracuje i otrzymuje Patronaty Honorowe m.in. od Ministerstwa Cyfryzacji, Narodowego Banku Polskiego, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, Rektora Uniwersytetu Warszawskiego oraz Prezesa Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.

Głównym adresatem Forum są przedstawiciele (kadra zarządzająca i informatyczna) administracji rządowej i samorządowej, firm z różnych branż, organizacji oraz środowisk naukowych.

Właściwy dobór tematu, ustalanego przez Radę Programową Forum, sprawia iż frekwencja wśród uczestników ze strony odbiorców usług stale rośnie.

logo XXII Forum

XXII Forum Teleinformatyki
„Państwo w cyberprzestrzeni – od izolacji do współdziałania”
zakończyło obrady.

Forum, odbywające się w dniach 29-30 września 2016 roku (Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe BOSS w Miedzeszynie), cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem i pobiło kolejny rekord frekwencyjny, gromadząc 479 uczestników.

Patroni Honorowi XXII Forum Teleinformatyki:

Ministerstwo Cyfryzacji

Narodowy Bank Polski

prof. dr hab. Marcin Pałys, Rektor Uniwersytetu Warszawskiego

Ireneusz Piecuch, Prezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji

Więcej informacji o konferencji: www.forumti.pl

    KONTAKT

Kinga Rokoszewska
Dyrektor Marketingu

tel. 22 100 10 50
e-mail: kinga.rokoszewska[at]biztech.pl

Katarzyna Tomaszewska
Specjalista ds. promocji i marketingu

tel. 22 100 10 75
e-mail: katarzyna.tomaszewska[at]biztech.pl