Współcześni pracownicy, niezależnie od tego, czy są w biurze, w domu czy w podróży, potrzebują dostępu do treści internetowych i aplikacji w chmurze.

Rozwiązanie Symantec Web Gateway (SWG) oferuje ochronę użytkowników przed zagrożeniami osadzonymi na stronach web, w mediach społecznościowych oraz aplikacjach webowych. Rozwiązania SWG konsolidują szeroki zestaw funkcji w celu uwierzytelniania użytkowników, filtrowania ruchu internetowego, identyfikacji oraz czasu i ilości wykorzystania zasobów web, zapobiegania utracie danych i zagrożeniom oraz wglądu do zaszyfrowanego ruchu.

Weź udział, jeżeli Twoje obowiązki są powiązane z poniższymi zagadnieniami:

– Odpowiadasz za bezpieczeństwo w swojej organizacji.
– Chcesz mieć pewność, że stosowane rozwiązania skutecznie chronią użytkowników.
– Zastanawiasz się nad zmianą dotychczasowego rozwiązania ochrony.

Termin: 11 kwietnia (online), g. 10:00-11:30

Spotkanie dedykowane jest przede wszystkim: IT Managerom, IT administratorom, specjalistom cyberbezpieczeństwa.

Webinarium na żywo zostanie poprowadzone przez inżyniera rozwiązań Symantec, specjalistę w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań ekspertowi na czacie.

Agenda:
1. Powitanie Gości i przedstawienie firmy BizTech Konsulting SA.
2. Przedstawienie komponentów zawartych w Symantec Web Gateway:
– komponent proxy: do inspekcji ruchu web z politykami kontroli dostępu;
– komponent web izolacji: umożliwienie przeglądania stron uznawanych z niebezpieczne, bez ryzyka zarażenia stacji użytkownika;
– deszyfrowanie ruchu: dostęp do zawartości stron przeglądanych przez użytkowników bez zaniżania jakości szyfrowania (TLS 1.3), kontrola animizacji DNS wykorzystywanego w DNS-over-HTTPS (DoH);
– skanowanie kontentu: skanowanie pod względem zawartości malware w pobieranych plikach z opcjami detonacji w sandbox oraz skanowania wysyłanych danych pod względem wycieku danych intelektualnych.